თამაშებების სია
ქ. თბილისი, ოლიმპიური სასახლე ზაზა 60 - 82 ჰიუნდაი 11.02.17, 11:45
  გუნდი 1 2 3 4 ჯამი  
ზაზა 17 18 11 14 60
ჰიუნდაი 23 26 13 20 82
ზაზა
      წუთ 2–ქულიანი 3–ქულიანი საჯარიმოები მოხსნები პას ჯარ დაკ ჩაჭ დაფ ქულ
        % % % ჯამ
 
3 ლუკა მაზიაშვილი 06:30 0 0 0 1 3 33.3 0 0 0 0 2 2 0 1 0 1 0 3
4 ვლადიმერ ალავიძე 17:23 2 7 28.6 0 2 0 0 2 0 4 3 7 2 0 2 0 0 4
5 ნიკა მიხელიძე 09:00 0 1 0 0 0 0 0 2 0 1 2 3 2 1 0 1 0 0
6 ლუკა მაჭავარიანი 09:11 1 3 33.3 1 1 100 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5
9 ნიკა ლოლიშვილი * 33:01 0 5 0 4 8 50 1 2 50 3 3 6 3 2 1 2 0 13
10 საბა აკობია 26:12 3 10 30 1 5 20 0 0 0 0 1 1 3 3 1 4 0 9
11 ივანე მეგენეიშვილი 12:50 3 6 50 0 1 0 2 4 50 4 3 7 0 1 0 0 0 8
13 ლუკა კალატოზიშვილი * 20:37 2 3 66.7 0 0 0 0 0 0 4 1 5 0 4 5 2 0 4
22 დავით ჟღენტი 06:59 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
24 გიორგი მამალაძე * 15:38 0 1 0 1 5 20 0 0 0 0 0 0 0 1 3 0 0 3
33 ალექსანდრე კაკუბერი * 14:20 0 1 0 0 2 0 0 0 0 0 2 2 2 3 2 4 0 0
55 დაჩი დვალაძე * 28:19 1 10 10 3 5 60 0 1 0 1 4 5 1 1 1 0 0 11
2 4 6 0 0 0 0 0
12 49 24.49 11 32 34.38 3 11 27.27 19 25 44 13 17 16 14 0 60
 
ჰიუნდაი
      წუთ 2–ქულიანი 3–ქულიანი საჯარიმოები მოხსნები პას ჯარ დაკ ჩაჭ დაფ ქულ
        % % % ჯამ
 
2 ნიკა ლეონიძე 21:25 2 4 50 1 3 33.3 0 0 0 0 2 2 1 3 2 2 0 7
4 დავით აფხაზავა * 26:05 2 4 50 0 2 0 0 0 0 0 4 4 6 5 3 2 1 4
5 ალექსანდრე ფევაძე * 33:27 14 19 73.7 2 3 66.7 3 6 50 8 13 21 2 0 5 2 3 37
8 ბერდია ქავთარაძე 10:44 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 2 1 1 0 0
9 გიორგი კორსანტია * 21:09 1 6 16.7 0 0 0 0 2 0 3 5 8 3 1 2 1 2 2
12 დავით აბულაძე 04:24 1 2 50 0 0 0 1 1 100 1 1 2 0 1 1 0 0 3
13 რატი ნუცუბიძე * 23:54 3 4 75 1 4 25 0 0 0 2 3 5 1 0 2 0 1 9
15 მიხეილ ჯაჯვანი 05:17 0 3 0 0 0 0 0 0 0 1 1 2 0 1 1 0 0 0
17 ლუკა გიორგაძე * 24:57 3 6 50 1 4 25 2 3 66.7 3 6 9 2 0 2 2 0 11
23 გიორგი ჩაჩხიანი 00:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 აკაკი ფიფია 21:39 1 4 25 0 2 0 0 0 0 1 2 3 4 0 1 0 0 2
34 გიორგი ჯაფარიძე 06:59 0 0 0 2 3 66.7 1 2 50 0 1 1 0 0 0 0 0 7
0 2 2 0 0 1 0 0
27 53 50.94 7 22 31.82 7 14 50.00 19 40 59 20 13 21 10 7 82
 
 დასაბეჭდი ვერსია

მსაჯები: დავით ბერეკაშვილი, მიხეილ ვართანოვი კომისარი: როლანდ ხომერიკი

2008 – 2012 © u-20.ge
საიტის შექმნა და მხარდაჭერა — Modart Image
მოთამაშის ძიება მის.: ი. ჭავჭვაძის 49ა ფოსტა: geo.superleague@gmail.com
ტელ.: (+ 995) 32 913354, (+ 995) 32 235384; ფაქსი: (+ 995) 32 292890